Wyślij wiadomość
Dom

Henan Yuda Crystal Co.,Ltd profil firmy

profil firmy

Yuda Crystal jest jedną z wiodących na świecie firm produkujących diamenty laboratoryjne, działającą głównie w dziedzinach: produkcja i sprzedaż hurtowa diamentów o jakości kamieni szlachetnych surowych (w tym HPHT i CVD), produkcja i sprzedaż hurtowa polskich diamentów wyhodowanych laboratoryjnie, diamenty laboratoryjne HPHT i CVD klasy przemysłowej produkcja i sprzedaż hurtowa.Jesteśmy kluczowym graczem w branży diamentów wyhodowanych laboratoryjnie i posiadamy stałych klientów.Nasza reputacja na rynku diamentów wyhodowanych w laboratoriach opiera się zarówno na stabilnej jakości, jak i ilości.

Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom stałe dostawy, oferując im pełną gamę kategorii produktów pod względem wielkości, jakości i ilości.

Naszym priorytetem przez cały czas jest wykorzystanie naszych znacznych zasobów, aby konsekwentnie zapewniać sukces i rozwój biznesów naszych klientów.

To poświęcenie jest nagradzane trwałymi relacjami z naszymi klientami i partnerami, opartymi na wzajemnym zaangażowaniu, zaufaniu i uczciwości.

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Henan Yuda Crystal Co., Ltd to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją diamentów laboratoryjnych, założona w 2016 roku. Yuda Crystal jest znana z produkcji i sprzedaży hurtowej nieoszlifowanych diamentów HPHT i CVD hodowanych w laboratoriach, a także z produkcji, sprzedaży hurtowej i detalicznej polerowanych diamentów i biżuterii. . Yuda Crystal jest kluczowym graczem w branży, ułatwiającym pozyskiwanie nieoszlifowanych diamentów wyhodowanych w laboratoriach. Yuda Crystal dostarcza najwyższej jakości diamenty laboratoryjne dla klientów na całym świecie.

Henan Yuda Crystal Co.,Ltd
1
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Agent

Eksporter

Sprzedawca

marki : Yuda Crystal

Ilość pracowników : 10~50

Coroczne wyprzedaże : 50 Million-200 Million

Rok założenia : 2016

pc Export : < 10%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Henan Yuda Crystal Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Henan Yuda Crystal Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Henan Yuda Crystal Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Henan Yuda Crystal Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Henan Yuda Crystal Co.,Ltd Certyfikaty